Strony www

Strona internetowa jest jednym z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Jest to najtańsza forma reklamy, pnieważ zapewnia całodobowy przekaz za względnie niską cenę.
Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanego serwisu internetowego jest:

okno przeglądarki
  • podniesienie prestiżu firmy;
  • promowanie wizerunku firmy;
  • dostarczenie wszelkich informacji na temat działalności firmy;
  • dostarczenie wszelkich informacji na temat oferowanych przez firmę produktów i usług;

Aby zaprojektować stronę internetową, która przyciągnie klientów, nie wystarczy jedynie umiejętność pracy z oprogramowaniem. Równie istotna jest wiedza dotycząca układu, elementów interfejsu - jak np. kolorystyka i typografia - architektury treści serwisu www, a także na temat tego, jak użytkownicy postrzegają Internet - czyli, co przyciąga ich uwagę.

Mając na uwadze te i inne aspekty projektujemy i wykonujemy profesjonalne strony internetowe, prezentacje multimedialne oraz sklepy internetowe w technologii flash i html.

Hosting

Nasz serwer to gwarancja szybkich łączy, zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, rozbudowanej infrastruktury technicznej oraz kompleksowej obsługi. Serwer aktywowany jest automatycznie po złożeniu zamówienia i opłaceniu abonamentu.
Parametry techniczne serwera typu: powierzchnia dyskowa, ilość kont e-mail, konto FTP, itp. dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.